Fundusze obligacji- czy warto jeszcze inwestować?

06.12.2023, Kategorie: Nowości, Autor: Michał Giel
Fundusze Obligacji

Fundusze obligacji mają określone warunki, w których ich cena zachowuje się korzystnie. Takim okresem jest np. czas obniżania stóp procentowych lub okres, w którym inflacja mija szczyt i zaczyna spadać. Kiedy inwestujesz w fundusze obligacji, których cena zależy od powyższych czynników, musisz ważyć, czy moment jest dla Ciebie korzystny.

W najnowszym podcaście przedstawiam, jak mogą się zachowywać fundusze obligacji w najbliższym czasie. Ci inwestorzy, którzy liczą na spektakularną powtórkę wzrostu, mogą być zawiedzeni.

Autor Michał Giel

Zajmuje się rynkiem kapitałowym od ponad 20 lat. Pierwsze zebrane doświadczenia pozwoliły mi uczestniczyć w hossie lat 2003-2007. Od 2007 roku współprowadzę Funduszowe.pl, gdzie pierwszym sygnałem była sprzedaż akcji przed historyczną bessą lat 2007-2009. Jestem inwestorem długoterminowym i inwestuję w cyklach hossa/bessa. Wykorzystuję spradzone przez lata metody, do których należą cykle, wskaźniki makroekonomiczne, wskaźniki techniczne, czy fale Elliotta. Staram się być elastyczny i realnie oceniać szansę każdej inwestycji. Możesz się ze mną skontaktować, korzystając z adresu e-mail.Zapisz się do naszego newslettera

Akceptuję regulamin