Jest takie powiedzenie, że jeżeli coś lubisz robić, to nie przepracujesz ani jednego dnia. To stwierdzenie doskonale definiuje nas w stosunku do tego, jak postrzegamy rynki finansowe i jak się na nich czujemy.

Kim są prowadzący funduszowe.pl

 

Michał Giel

Zajmuje się rynkiem kapitałowym od ponad 20 lat. Pierwsze zebrane doświadczenia pozwoliły mi uczestniczyć w hossie lat 2003-2007. Od 2007 roku współprowadzę Funduszowe.pl, gdzie pierwszym sygnałem była sprzedaż akcji przed historyczną bessą lat 2007-2009.

Jestem inwestorem długoterminowym i inwestuję w cyklach hossa/bessa.  Wykorzystuję sprawdzone przez lata metody, do których należą cykle, wskaźniki makroekonomiczne, wskaźniki techniczne, czy fale Elliotta. Staram się być elastyczny i realnie oceniać szansę każdej inwestycji.

W życiu prywatnym spędzam czas z rodziną, jestem miłośnikiem sportu oraz miłośnikiem gór.

Paweł Pagacz

W swojej interakcji z rynkiem stosuję analizę wolumenową. Głęboko wierzę, że duży kapitał nie jest ślepy i szuka najwyższych stóp zwrotu. Z jednej strony na rynku szukam, gdzie płynie duży kapitał. Z drugiej strony szukam najlepszych spółek. Jeżeli widzę najlepszą spółkę i kapitał, który do niej płynie, to wiem, w co inwestować. Analizuję zarówno poszczególne spółki giełdowe, jak i całe indeksy, które w końcu składają się z akcji.

Nie stosuję żadnych innych technik inwestycyjnych. Analiza techniczna, średnie czy wszystkie inne wskaźniki, powstają na podstawie tego, co było i nic nie mówią o tym, co będzie. Ceny akcji spółek rosną, kiedy te się rozwijają. To cała moja filozofia, która pozwala zarabiać w długim terminie bez martwienia się o to, co będzie.

 

Zapisz się do naszego newslettera

Akceptuję regulamin